Kontakt/o stronie


KONTAKT:

Napisz do mnie: maragast@wp.pl

 

O STRONIE:

Chcesz zacząć czytać komiksy ale nie wiesz od czego zacząć? Chcesz poznać komiksowe losy superbohaterów, których znasz z filmów ale:
– przytłacza Cię ogromna liczba materiału?
– boisz się, że nie zrozumiesz ciągłości fabularnej?
– masz problem by odnaleźć się w poszczególnych seriach i ciągle zmieniającej się numeracji?

A może czytasz komiksy superbohaterskie już od dłuższego czasu i chcesz jeszcze głębiej wejść w ten świat zapoznając się z całością dostępnego materiału, a najlepiej w kolejności chronologicznej?

W obu przypadkach trafiłeś pod właściwy adres. Znajdziesz tu dokładną chronologię wszystkich wydanych w Polsce komiksów superbohaterskich, a także polskich skanlacji komiksów dotąd niewydanych.
Dzięki temu będzie łatwiej Ci poruszać pomiędzy poszczególnymi seriami, a także poznawać przygody ulubionych bohaterów w chronologicznej kolejności.
Dzięki temu będziesz wiedział także jak zacząć czytać daną serię by nie zaleźć się w środku danych wydarzeń lecz czytać we właściwej kolejności od początku danego wydarzenia (eventu).
Ponadto dzięki działowi „Jak zacząć czytać” dowiesz się od jakiego tomu najlepiej będzie zacząć czytać przygody danego bohatera.

Od razu pragnę zaznaczyć, że nie jestem żadnym ekspertem, bo nie przeczytałem jeszcze wszystkich wydanych w Polsce serii (choć cały czas czytam).
Dlatego chciałbym poprosić o pomoc wszystkich fanów komisów superbohaterskich. Każda podpowiedź, komentarz czy zwrócenie uwagi na popełnione przeze mnie błąd będzie mile widziany.

Moim marzeniem jest byśmy My, fani komiksów superbohaterskich, wszyscy razem stworzyli taką bazę chronologiczną wszystkich serii dostępnych w języku Polskim.

Maragast

Reklamy
%d blogerów lubi to: